Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskı nedir ?
Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış veya aktarılmış dizayn, çizimlerin ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojisi ile kaliteli ve hızlı şekilde her türlü malzeme ( Vinil, Folyo, Mesh, Canvas, Cast folyo …vs) üzerine basılması işidir. Kaliteli ve hızlı çözümler sunan dijital baskı diğer baskı teknolojilerini geride bırakmıştır. Diğer taraftan sürekli gelişen bir teknoloji olduğu için baskı kalitesi, hızı ve iş fırsatları artmaktadır.
 
Dijital Baskının Avantajları Nelerdir?
Dijital baskının, eski sisteme ait olan baskı işlemlerine göre en büyük avantajı, hızlı olmasıdır. Bu hız, dijital baskı makinelerinin, bilgisayarlardan aldıkları verileri direkt olarak işleyebilme özelliklerinden kaynaklanır. Diğer sistemlerde, grafiklerin ya da resimlerin, bilgisayarlarda mevcut olan veri hallerinden belli formatlara dönüştürülmeleri gerekir. Ancak dijital baskıda böyle bir dönüşüme gerek yoktur. Bu avantaj, acil broşür dağıtımlarınızı hızlandırmak için önemli bir fırsattır ve firmaların büyük bir çoğunluğu bu fırsatı değerlendirerek kendi reklamlarını daha hızlı bir şekilde gerçekleştirirler.


Dijital baskı çeşitlerimiz nelerdir ?
1-Folyo 2-Cast Folyo (Araç Folyosu) 3-Durotrans (Işıklı Folyo) 4-Branda – Vinly (Vinil) 5-One Way Vision (Cam Uygulamaları) 6-Mesh (Delikli Branda) 7-Düz Kağıt (Poster Kağıdı) 8-Canvas Kumaş 9-Matbaa Hizmetleri


Dijital Baskı - Fason üretim
Fason üretim, büyük veya işleri yoğun olan bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir. Fason üretim sayesinde taraflar, profesyonelleştikleri alanlarda yoğunlaşıp, iş çerçeveleri dışındaki alanlara müdahale etme zorunluluğundan kurtulurlar. Üretim konusunda uzmanlaşmış üretici ve pazarlama, dağıtım konusunda uzmanlaşmış ürün sahibi, kendi uzmanlıklarını katarak ortak bir çalışma gerçekleştirir. Kutlu Reklam olarak Müşterimizin adına onların logo ve markaları ile istenilen nitelikte (istenilen modelde, renkte ve ölçüde) fason üretim yapıyoruz.


Dijital Baskı - Çalışma şeklimiz
Ölçü keşfi ve Planlama
Kutlu Reklam Keşif ekibi; Önerilerinizi ve ihtiyaçlarınızı tespit etmek için Tabela ölçülerini mekanınızda alır.
Tasarım ve Onaylama
Kutlu Reklam tasarım ekibi; istediğiniz şekilde tabelayı hazırlar sizden onayı aldığı anda üretime geçer..
Üretim ve Montaj
Kutlu Reklam üretim ve Montaj ekibi; istediğiniz tabelayı 5 iş gününde hazırlayıp Montaja hazır hale getirir.

X